Zet je vereniging zich in voor en met het Zuiden? En wil je, samen met de Zuidpartner, een initiatief opstarten dat bijdraagt aan de Duurzame Ontwikkelingsdoelstellingen van de Verenigde Naties (SDG's)?
Bekijk hieronder de mogelijkheden die de Provincie heeft om jullie project te ondersteunen.
Voordat de Provincie een volgende schijf kan uitbetalen en voordat de uitbetaling van het saldo kan gebeuren (bij afsluiting van een initiatief) moet je een rapportering voorleggen. Dit moet gebeuren binnen de 2 jaar na goedkeuring van de vorige schijf.
Een rapportering indienen voor:
Er zijn zes soorten ondersteuning mogelijk. Welke ondersteuning je aanvraagt, hangt af van de pijler waarbinnen je organisatie werkt en het onderwerp van de aanvraag.
Hou zeker en vast ook rekening met het reglement Provinciale herkenbaarheid. Afhankelijk van het soort dossier en de grootorde van de subsidie moet je aan bepaalde voorwaarden voldoen.
Pieter Santens
T 051 26 50 52 of 0499 56 59 88
E [email protected]
Veerle Seys
T 051 26 50 55 of 0473 77 44 80
E [email protected]