Wie is wie

Jan Dessein

Jan Dessein

Coördinator

T 051 26 50 59

jan.dessein@west-vlaanderen.be

Dirk De Temmerman

Dirk De Temmerman

Initiatieven in het Zuiden

T 051 26 50 52

dirk.detemmerman@west-vlaanderen.be

Stefan Lannoo

Stefan Lannoo

Educatief deskundige

T 051 26 50 54

stefan.lannoo@west-vlaanderen.be

Katrijn Compernolle

Katrijn Compernolle

Ondersteuning 4de pijler en gemeenten

T 051 26 50 57

katrijn.compernolle@west-vlaanderen.be

Tessa Ruysschaert

Tessa Ruysschaert

Administratief medewerker (budgetbeheerder)

T 051 26 50 62

tessa.ruysschaert@west-vlaanderen.be

Veerle Seys

Veerle Seys

Administratief medewerker (initiatieven in het Zuiden)

T 051 26 50 55

veerle.seys@west-vlaanderen.be

Rik Lefevere

Rik Lefevere

Educatief medewerker Kleur Bekennen

T 051 26 50 53

rik.lefevere@west-vlaanderen.be

Reineke Gouwy

Reineke Gouwy

Educatief medewerker Kleur Bekennen

T 051 26 50 51

reineke.gouwy@west-vlaanderen.be

Lobke Roygens

Lobke Roygens

Projectcoördinator Task Force Vluchtelingen

T 051 26 50 58

lobke.roygens@west-vlaanderen.be

Lolley Fofana

Lolley Fofana

Schoonmaak

T 051 26 50 50

lolley.fofana@west-vlaanderen.be