×

Cookies op West-Vlaanderen.be

Deze Website maakt gebruik van cookies om bezoekerstatistieken te meten en om voorkeuren van gebruikers te onthouden. Lees de toelichting als u meer wilt weten over het gebruik van cookies op deze website.
Ik ga akkoord.

​contact

 

organisaties

 

gemeenten

  • Dienst Leefmilieu Blankenberge - Alain Mengé
    JF. Kennedyplein 1 - 8370 Blankenberge
    T 050 42 99 42 - F 050 42 90 29
    E milieu@blankenberge.be
  • Dienst Leefmilieu Bredene - Philippe Peeters
    Technische Administratie - Centrumplein 1 - 8450 Bredene
    T 059 33 91 98 - F 059 33 00 15
    E philippe.peeters@bredene.be 
  • Groendienst Stad Brugge - Yan Verschueren
    Afdeling Natuureducatie - Buiten de Smedenpoort 2 - 8000 Brugge
    T 050 31 98 03 of 050 39 09 75 - F 050 31 64 92
    E yan.verschueren@brugge.be
  • Dienst Leefmilieu Brugge - Karine De Batselier
    Walweinstraat 20 - 8000 Brugge
    T 050 44 83 01 - F 050 44 83 48
    E karine.de.batselier@brugge.be
  • Dienst Leefmilieu De Haan - Kim Depreeu
    Leopoldlaan 24 - 8420 De Haan
    T 059 24 21 28 - F 059 24 21 23
    E kim.depreeu@dehaan.be
  • Dienst Leefmilieu De Panne - Wendy Marteel
    Zeelaan 21 - 8660 De Panne
    T 058 42 97 69 - F 058 42 16 17
    E wendy.marteel@depanne.be
  • Dienst Leefmilieu Knokke-Heist - Siska Willems
    A. Verweeplein 1 - 8300 Knokke-Heist
    T 050 63 01 98 - F 050 63 02 19
    E marleen.vandewalle@knokke-heist.be
  • Dienst Leefmilieu Koksijde - Charlotte Magherman
    Zeelaan 303 - 8670 Koksijde
    T 058 53 30 97 - F 058 53 30 83
    charlotte.magherman@koksijde.be
  • Dienst Leefmilieu Middelkerke - Wendy Vandenberghe
    Spermaliestraat 1 - 8430 Middelkerke
    T 059 31 30 16 - F 059 31 91 32
    E wendy.vandenberghe@middelkerke.be
  • Dienst Leefmilieu Nieuwpoort - Marie-Ange Loones
    Kinderboerderij De Lenspolder - Elf Juliwijk 6A
    8620 Nieuwpoort
    T 058 23 69 86 - F 058 23 69 86 
    E Marie.Ange.Loones@nieuwpoort.be
  • Dienst Leefmilieu Oostende - Jacky Dereu
    Vindictivelaan1 - 8400 Oostende
    T 059 56 20 02 - F 059 80 37 45
    E jacky.dereu@oostende.be

 

kalender

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© provincie West-Vlaanderen | LoQutus | algemene voorwaarden