De Pinkies en hun kriebelvrienden

De Pinkies en hun kriebelvrienden

Route
Olmendreef 2
8660
De Panne
Wegbeschrijving
Wist je dat er in Duinpanne minimensjes wonen die zo groot zijn als een pink?

De Pinkies leven in boomholtes, verlaten vogelkastjes en soms zelfs in oude TV’s die door de mensen gedumpt zijn… Maar ze leven niet alleen in het bos. Ze wonen er gezellig samen met paaldansende duizendpoten, ijdele vlinders, pientere kevers en speelse spinnen. 

De Pinkies leven verborgen, omdat ze een beetje bang zijn van de grote mensen. Als jullie beloven om ze niet aan te raken, wil Pinkie Lena jullie wel meenemen in de wereld van de Pinkies en vertellen over hoe ze met de insecten samenleven in het bos. Je ontdekt hoe de Pinkies spelen op de draden van overijverige spinnen, chillen met de motten in oude sokken en feesten met de nachtdieren in de disco van het bos. 

Schijn met je smartphone of zaklamp in de huizen van de Pinkies en scan de QR-code om te luisteren naar het verhaal van Lena (ingesproken door Joke Emmers).

Je kan de zoektocht op elk moment van de dag starten. De wandelzoektocht duurt ongeveer 2,5 uur. Zorg daarom dat je smartphone 100 % opgeladen is. Je hebt je telefoon nodig om QR-codes te scannen en om licht te schijnen in de huisjes. Hiervoor kan je ook een zaklamp meenemen. 

Pinkie Lena verwelkomt je en geeft meer uitleg op deze pagina: 

https://depinkies.be/kriebeldieren-pinkiehuisje

Wat: wonderlijke verhalentocht langs de huisjes van de Pinkies, ingesproken door actrice Joke Emmers
Vertrekpunt: parking bezoekerscentrum Duinpanne, Olmendreef 2, De Panne
Voor wie: gezinnen met kinderen tussen 2,5 en 11 jaar (en alle speelse volwassenen)
Route: bewegwijzerde route van 3,5  km 
Duur: De wandelzoektocht duurt ongeveer 2,5 uur
Wanneer: Doorlopend vanaf 01/04 tot 12/11/2023

Wanneer
  • ->
  • ->
  • ->
  • ->
  • ->
  • ->
  • ->
  • ->
  • ->
  • ->
  • ->
  • ->
  • ->
  • ->
  • ->
  • ->
  • ->
  • ->
  • ->
  • ->
Prijs
gratis