Druk je stempel op de provincie.
MIJN PROVINCIE
Toon thema navigatie Verberg thema navigatie

cultuur

Cultuur

Culturele centra

Gesubsidieerde culturele centra in de regio Roeselare-Tielt:

Cultureel Centrum De Spil
Spilleboutdreef 1
8800   ROESELARE
de heer Filip Strobbe

Cultureel Centrum Gildhof
Sint-Michielsstraat 9
8700   TIELT
de heer Eric Demoen

 

Overige culturele centra:

  

Cultureel Centrum 'De Wissel'
Zwevezele
p.a. Oude Bruggestraat 13
8750   WINGENE

Gemeentelijke Cultureel Centrum
Gemeentebestuur
Rijksweg 314
8710   WIELSBEKE

Cultureel Centrum
Marktplaats 1
8830   HOOGLEDE

Cultureel Centrum De Feniks
p.a. Oude Bruggestraat 13
8750   WINGENE

Cultureel Centrum Ardooie
Markplein 1
8850   ARDOOIE

Cultureel Centrum Hondiuspark
Oostdreef 30
8720   DENTERGEM/Wakken

Ontmoetingscentrum Vondel
Karel Van Manderstraat 26
8760   MEULEBEKE

Ontmoetingscentrum Mandelroos
Gemeenteplein 1
8780   OOSTROZEBEKE

Cultureel Centrum
Drogenbroodstraat 26
8740   PITTEM

Cultureel Centrum
Markt 1
8755   RUISELEDE

  

Bibliotheken

  

Openbare Bibliotheek Ardooie
Mgr. Roelensstraat 26
8850   ARDOOIE
Bibliothecaris: de heer Hans SCHOTTE
ardooie@bibliotheek.be

Openbare Bibliotheek Hooglede
Marktplaats 24
8830   HOOGLEDE
Bibliothecaris: de heer Patrick MAES
hooglede@bibliotheek.be

Openbare Bibliotheek Ingelmunster
Schoolstraat 35
8770   INGELMUNSTER
Bibliothecaris: mevrouw Lieve DE DONCKER
ingelmunster@bibliotheek.be

Openbare Bibliotheek Izegem
Grote Markt 20
8870   IZEGEM
Bibliothecaris: de heer Nicolas CAPPELLE
izegem@bibliotheek.be

Openbare Bibliotheek Ledegem
Rollegemstraat 218
8880   LEDEGEM
Bibliothecaris: mevrouw Monique VANHEE
bibliothecaris@ledegem.be

Openbare Bibliotheek Lichtervelde
Marktstraat 19
8810   LICHTERVELDE
Bibliothecaris: de heer Luc HAEGHEBAERT
lichtervelde@bibliotheek.be

Openbare Bibliotheek Vondel - Meulebeke
Karel van Manderstraat 26
8760   MEULEBEKE
Bibliothecaris: de heer Stefaan BLOMMAERT
s.blommaert@vondel.meulebeke.be

Openbare Bibliotheek Moorslede
Iepersestraat 22C
8890   MOORSLEDE
Bibliothecaris: de heer Luc DHAENE
moorslede@bibliotheek.be

Openbare Bibliotheek Oostrozebeke 't Kraaiennest
Ernest Brengierstraat 12
8780   OOSTROZEBEKE
Bibliothecaris: mevrouw Sabrina DEMEYER
oostrozebeke@bibliotheek.be

Openbare Bibliotheek Pittem
Broeders Maristenstraat 2
8740   PITTEM
Bibliothecaris: de heer Geert VERMEIRE
pittem@bibliotheek.be

Openbare Bibliotheek Roeselare
O. L. Vrouwmarkt 30
8800   ROESELARE
Bibliothecaris: de heer Paul VERHALLE
roeselare@bibliotheek.be

Openbare Bibliotheek Staden
Ooststraat 2
8840   STADEN
Bibliothecaris: mevrouw Gina PYPE
staden@bibliotheek.be

Openbare Bibliotheek Tielt
Lakenmarkt 9
8700   TIELT
Bibliothecaris: mevrouw Ann STUL
tielt@bibliotheek.be

Openbare Bibliotheek Wielsbeke
Molenstraat 69
8710   WIELSBEKE
Bibliothecaris: de heer Ronald TACK
wielsbeke@bibliotheek.be

Openbare Bibliotheek Wingene
Oude Bruggestraat 13
8750   WINGENE
Bibliothecaris: mevrouw Christine FRANSOO
wingene@bibliotheek.be

 

Filialen

Openbare Bibliotheek
Filiaal A. Rodenbach
Arme Klarenstraat 75
8800   ROESELARE

Openbare Bibliotheek
Filiaal Rumbeke - Vereenigde Vrienden
Kerkplein 15
8800   RUMBEKE

 

Uitleenposten

Openbare Bibliotheek
Uitleenpost Aarsele, 
Aarselestraat 4
8700   AARSELE

Openbare Bibliotheek
Uitleenpost Dentergem, 
Wontergemstraat 7
8720   DENTERGEM

Openbare Bibliotheek
Uitleenpost Egem,
Paardestraat 15
8740   EGEM

Openbare Bibliotheek
Uitleenpost Beitem,
Meensesteenweg 711
8800   ROESELARE

Openbare Bibliotheek
Uitleenpost  Warden Oom, 
Gitsestraat 287
8800   ROESELARE

Openbare Bibliotheek
Uitleenpost Schuiferskapelle, 
Brouwerijstraat 2
8700   SCHUIFERSKAPELLE

Openbare Bibliotheek
Uitleenpost Zwevezele, 
Tramstraat 8
8750   ZWEVEZELE

Openbare Bibliotheek
Uitleenpost Oostrozebeke - De Ginste, 
Grotstraat 1/A
8780   OOSTROZEBEKE

  

 

Informatiecentrum Tolhuis

Jan Van Eyckplein 2 - 8000 Brugge

T 0800 20 021 | F 050 61 03 00

E provincie@west-vlaanderen.be

> andere provinciale locaties

© 2009 Provincie West-Vlaanderen  |  by LoQutus  |  Legal Disclaimer