Druk je stempel op de provincie.
MIJN PROVINCIE
Toon thema navigatie Verberg thema navigatie

provinciale diensten

Het provinciebestuur wordt gestructureerd in 25 provinciale diensten die geclusterd worden in vier beleidsdomeinen en drie beheersdomeinen.

ORGANISATIE & FINANCIËN     
Griffie
Stijn Lombaert, directeur
Provinciehuis Boeverbos
Koning Leopold III-Laan 41
8200 Sint-Andries
T 050 40 34 85
E stijn.lombaert@west-vlaanderen.be
Boekhouding
Sofie Vermeulen
Provinciehuis Boeverbos
Koning Leopold III-Laan 41
8200 Sint-Andries
T 050 40 32 44
F 050 40 35 10
E sofie.vermeulen@west-vlaanderen.be
 
Belastingen
Mieke Deceuninck
Provinciehuis Abdijbeke
Abdijbekestraat 9
8200 Sint-Andries
T 050 40 35 14
E mieke.deceuninck@west-vlaanderen.be
W www.west-vlaanderen.be/belastingen
LEEFCULTUUR     

Archief
Johan Vannnieuwenhuyse
Gistelse Steenweg 528 
8200 Sint-Andries 
T 050 40 72 90 
F 050 34 90 79
E johan.vannieuwenhuyse@west-vlaanderen.be
W www.west-vlaanderen.be/archiefdienst   

Cultuur
Jan Denolf
Provinciehuis Boeverbos
Koning Leopold III-Laan 41
8200 Sint-Andries
T 050 40 34 00 
F 050 40 31 05
E jan.denolf@west-vlaanderen.be
W www.west-vlaanderen.be/cultuur  

Welzijn
Patrick Delanoeye
Koning Leopold III-Laan 41
8200 Sint-Andries
T 050 40 33 25 
F 050 40 31 07
E patrick.delanoeye@west-vlaanderen.be
W www.west-vlaanderen.be/welzijn    
PTI
Francis Bruyneel (wnd)  
PCVO
Dirk Debroey (wnd) 
Sport
Frank Bulcaen  

 

GEBIEDENBELEID

   

Gebiedsgerichte werking

Rik Samyn 
Provinciehuis Boeverbos
Koning Leopold III-Laan 41
8200 Sint-Andries
T 050 40 34 52
F 050 40 31 06
E rik.samyn@west-vlaanderen.be

 

 

Externe Relaties en Europese Programma's

Ann Tavernier
Provinciehuis Boeverbos
Koning Leopold III-Laan 41
8200 Sint-Andries
T 050 40 34 28
F 050 40 31 06
E ann.tavernier@west-vlaanderen.be
W www.west-vlaanderen.be/europa


 
ECONOMIE 

 

 

 
Economie
Lode Vanden Bussche
   
PERSONEEL & ONTWIKKELING      
Personeel & HRM
Hilde Vandromme  
IDPB
Pia Blommaert  
 
FACILITAIR BEHEER     
ICT
Ann Tavernier  
Communicatie
Peter Verheecke  
Accommodatie
Nele Deprez  
Gebouwen
Gudrun Leys 
COOP
Dirk Van Belle 
 
LEEFOMGEVING     
Waterlopen
Jan Vande Cavey 
Ruimtelijke Planning
Stephaan Barbery  
Mobiliteit
Evert de Pauw 
 
Groendienst
Joachim Calcoen 
MiNaWa
Peter Norro 
 
Vergunningen
Koen Dewulf  

Informatiecentrum Tolhuis

Jan Van Eyckplein 2 - 8000 Brugge

T 0800 20 021 | F 050 61 03 00

E provincie@west-vlaanderen.be

> andere provinciale locaties

© 2009 Provincie West-Vlaanderen  |  by LoQutus  |  Legal Disclaimer