MIJN PROVINCIE
Je bent hier : Skip Navigation LinksStartpagina
Toon thema navigatie Verberg thema navigatie
Startpagina > Nieuws > 20110601_beiaardbrochure_0762

Verfijn op thema

  • cultuur Wis Filter

Nieuws

Provincie stelt ‘Beiaardbrochure 2011’ voor 

1/06/2011 
 
Op woensdag 1 juni stelt de Provincie West-Vlaanderen in de Kortrijkse Sint-Maartenskerk de ‘Beiaardbrochure 2011’ voor. Aansluitend op de voorstelling van de brochure vindt er een gratis beiaardconcert plaats vanuit de toren van de kerk.

De Provincie West-Vlaanderen speelt met zijn 16 torenbeiaarden een grote rol in de beiaardkunst. Dit feit wordt ook door het provinciaal beleid inzake de beiaardkunst gestimuleerd met onder andere de jaarlijkse uitgave van een beiaardbrochure. De brochure geeft een overzicht van alle West-Vlaamse beiaardconcerten die plaatsvinden tijdens de zomer van 2011. Sinds 2010 werden daar ook de concerten van zeven Noord-Franse beiaarden aan toegevoegd.

De beiaardbrochure 2011 is gratis te verkrijgen bij de toeristische diensten van alle gemeenten waar een beiaard aanwezig is en van alle kustgemeenten, bij de beiaardiers of de organisatoren van beiaardconcerten en op aanvraag bij de provinciale dienst voor Cultuur, Provinciehuis Boeverbos, Koning Leopold III-laan 41, 8200 Sint-Andries

Meer info:
dienst Cultuur
kristof.noe@west-vlaanderen.be of 050 40 34 04

 

Gepubliceerd onder het thema cultuur

Informatiecentrum Tolhuis

Jan Van Eyckplein 2 - 8000 Brugge

T 0800 20 021 | F 050 40 74 75

E provincie@west-vlaanderen.be

> andere provinciale locaties

© 2009 Provincie West-Vlaanderen  |  by LoQutus  |  Legal Disclaimer